Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00-17:00
Klinika Aramedica

AraMedica

Radi by sme vám predstavili našu novú kliniku na transplantáciu vlasov v Istanbule – Aramedica. Sme cestovná agentúra Aratravel s 12 rokmi skúseností v sprostredkovaní kvalitných a bezpečných transplantácií vlasov na jednej z najlepších kliník v Istanbule. Na základe tejto dlhoročnej spolupráce sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú kliniku, ktorá bude poskytovať našim klientom ešte lepšie služby, ale za ešte dostupnejšiu cenu ako tomu bolo doteraz. Mrknite na nové ceny tu

Aramedica vám ponúka moderné a vysoko kvalitné zariadenia, skúsených odborníkov a špičkovú technológiu na transplantáciu vlasov. Naša klinika je plne vybavená najmodernejšími zariadeniami a využívame najnovšie technológie a metódy, aby bola vaša transplantácia čo najúčinnejšia a bezbolestná. Okrem toho vám ponúkame kompletný balík vrátane ubytovania, dopravy a asistencie v Istanbule. Naša klinika sa nachádza v blízkosti najznámejších turistických atrakcií, takže si môžete užiť krásu Istanbulu a súčasne sa postarať o svoje vlasy. V Aramedike sa venujeme nielen transplantácii vlasov, ale aj starostlivosti o zdravie vlasov. Preto ponúkame aj širokú škálu produktov pre starostlivosť o vlasy, ktoré vám pomôžu udržať zdravé a krásne vlasy aj po transplantácii. Sme hrdí na naše skúsenosti a spokojnosť našich klientov, ktorí nám dali svoje dôvery a teraz môžu mať zase plné a krásne vlasy. Pokiaľ hľadáte kvalitnú a bezpečnú transplantáciu vlasov, zvoľte Aramedicu – naši odborníci vám radi pomôžu vrátiť vám späť vašu sebavedomie a krásu vlasov.

Čo na certifikáte obdržíte?

  • Metóda Transplantácie: Náš certifikát zahŕňa informácie o metóde, ktorou bol váš zákrok transplantácie vlasov vykonaný - DHI, FUE alebo iná.
  • Počet Transplantovaných Štiepov: Certifikát obsahuje presný počet vlasových štepov, ktoré boli úspešne transplantované počas vášho zákroku.
  • Záruka a Kvalita: S naším certifikátom garantujeme kvalitu a profesionalitu prevedenia. Vaša spokojnosť a skvelý výsledok sú pre nás prioritou.
  • Komunikácia s Klientom: Certifikát zahŕňa komunikačný proces po zákroku. Budeme pravidelne posielať kontrolné fotografie a spoločne budeme sledovať váš pokrok.
  • Kontrola Kvality: Naši odborníci budú starostlivo kontrolovať vaše kontrolné fotografie, aby sme zaistili, že výsledný vzhľad zodpovedá našim vysokým štandardom.
  • Odborná Podpora: Počas obdobia 12 mesiacov od zákroku budete mať prístup k odbornej podpore a poradenstvu. Sme tu pre vás v každom kroku.
  • Výsledný Vzhľad: Certifikát potvrdzuje vašu dôveru vo výsledný vzhľad. Uvidíte pozitívne zmeny, ktoré vám nové vlasy prinesú.

Naše skúsenosti a výsledky Aratravel Medical Tourism

0 %
úspešnosť uchytenie vlasov
0
rokov skúseností s transplantáciami vlasov
0
svetových konferencií
0
spokojných klientov

Najmodernejšie technológie

Na klinike sa používa prístroj Trillix, vďaka ktorému je lekár schopný odobrať vlasový štep bez toho, aby ho poškodil, a potom ho vložiť späť do kože na požadované miesto, kde postupne zarastie. Vďaka malému priemeru prístroj nezanecháva jazvy a minimalizuje stratu krvi.

Vstupná konzultácia je zadarmo

Nechajte nám svoje telefónne číslo. Zavoláme vám a dohodneme si vhodný termín.

    Buďte s nami v kontakte aj na sociálnych sieťach.