Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00-17:00

FUE

FUE (follicular unit extraction) je moderná metóda transplantácie vlasov, pri ktorej sú jednotlivé vlasové folikuly odobraté z oblastí s hojným výskytom vlasov a následne transplantované na miesta s rednúcimi vlasmi. Táto metóda je veľmi šetrná k pokožke a vlasovým folikulom, nevyžaduje žiadne rezy alebo stehy, čo minimalizuje bolesť a skracuje dobu rekonvalescencie. Navyše, vďaka trvalému preneseniu vlasových folikulov sú výsledky trvalé a prirodzené. Metóda FUE je teda veľmi obľúbená pre svoju minimálnu invazivitu, rýchlosť zotavenia a trvalé výsledky.

DHI

Metóda DHI (direct hair implantation) je inovatívna metóda transplantácie vlasov, ktorá umožňuje precíznu a veľmi presnú implantáciu vlasových folikulov pomocou špeciálneho pera choi pen. Táto metóda minimalizuje poškodenie pokožky a vlasových folikulov a zaisťuje veľmi prirodzený vzhľad vlasov. Navyše, vďaka absencii rezov alebo stehov, minimalizuje bolestivosť a riziko infekcie. Zároveň sa hodí viac na implantáciu medzi existujúce vlasy. Doba rekonvalescencie po zákroku je kratšia ako u ostatných metóda až o 30%. Metóda DHI je teda vhodná pre tých, ktorí hľadajú presnú a minimálne invazívnu metódu transplantácie vlasov, s rýchlou dobou rekonvalescencie a veľmi prirodzenými výsledkami.

Žiadne jazvy

Nezanecháva jazvy a žiadne trvalé následky (napr. bolesť, necitlivosť).

Bez bolesti

Minimálne pooperačné bolesti (iba väčšiu citlivosť 1. týždeň po operácii).

Prirodzený výsledok

Veľmi prirodzený výsledok s možnosťou opätovného zákroku pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

Čo očakávať pred, v priebehu
a po transplantácii

Deň pred transplantáciou nepite alkohol a nefajčite. Na zákrok sa pohodlne oblečte a vezmite si rozopínaciu košeľu, aby neskôr nedošlo k zbytočnému dotyku štepov. Príďte s plným žalúdkom a riadne oddýchnutí. Po transplantácii budete potrebovať telové mlieko, ktoré pri umývaní vlasov pomáha odstraňovať chrastičky.

Starostlivosť
po transplantácii

Náš balík zahŕňa ošetrenie aj preväz po zákroku. Ako sa však o pokožku a novotransplantované vlasy starať nasledujúce dni? Poradíme vám!

Prvé tri dni

Pacient musí byť veľmi opatrný a nemal by sa zbytočne dotýkať operovanej oblasti. Tá musí zostať v pokoji, aby sa prenesené vlasové korienky dobre usadili a zasadili do kože. Prvý deň ide pacient na kontrolu. Doktor zhodnotí stav transplantácie, previaže ranu a odporučí následnú liečbu a starostlivosť.

Týždeň po transplantácii

Po mesiaci

Prvých 12 mesiacov

Ďalšie transplantácie

Transplantace vousů

Transplantácia brady

Pri transplantácii brady sa tiež používa spoľahlivá Sapphire FUE metóda, keď sa do tváre transplantujú vlasové korienky zo zadnej časti hlavy. Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii a pacient sa nemusí obávať jaziev ani stehov.

Transplantace obočí

Transplantácia obočia

Medzi transplantáciami vlasov vyžaduje transplantácia obočia najviac pozornosti a starostlivosti. Je dôležité pacientovi poskytnúť prirodzený a realistický výsledok. Na transplantáciu obočia využívajú odborníci na klinike metódu Sapphire FUE.

Transplantace vousů

Transplantácia vlasov pre ženy

Pre transplantáciu vlasov u žien platia rovnaké podmienky ako u mužov. Netreba sa ničoho báť. Metóda Sapphire FUE je bezbolestná, vhodná pre všetkých a nezanecháva žiadne estetické chyby na kráse. Vyskúšajte ju!

Zadarmo

UŠETRITE SVOJ ČAS A ZISTITE,
ČO JE NAJDÔLEŽITEJŠIE

Ako sa pripraviť na transplantáciu vlasov: Dôležité informácie o príprave na zákrok transplantácie vlasov a ako sa naň správne pripraviť.
Čo vás čaká po transplantácii vlasov: Zoznámte sa s tým, čo môžete očakávať po transplantácii vlasov a aké sú nasledujúce kroky.

Týmto vám uľahčíme získanie najdôležitejších informácií o transplantácii vlasov.

Vstupná konzultácia je zadarmo

Nechajte nám svoje telefónne číslo. Zavoláme vám a dohodneme si vhodný termín.

    Buďte s nami v kontakte aj na sociálnych sieťach.